Serwis Winterhalter w Warszawie

Jednym z podstawowych elementów każdej restauracji czy większego lokalu gastronomicznego są oczywiście wielorazowe sztućce i naczynia, na których podawane są posiłki. Przed każdym ponownym użyciem muszą one być oczywiście dokładnie wyczyszczone, co oznacza, że kuchnia musi być wyposażona w odpowiednie urządzenia i akcesoria, które umożliwią precyzyjne mycie i odświeżenie wszystkich naczyń. Aby zaoszczędzić czas na ręcznym zmywaniu, warto zainwestować w wysokiej jakości zmywarkę przemysłową, dzięki której naczynia zostaną umyte dokładnie i dużo szybciej, niż gdyby cały ten proces przeprowadzony został ręcznie. Serwis Winterhalter Warszawa cechuje się indywidualnym podejściem do potrzeb każdego Klienta, oraz najlepszym sprzętem serwisowym – przekonaj się sam.

Profesjonalny serwis Winterhalter - Warszawa

Jednym z podstawowych elementów każdej restauracji czy większego lokalu gastronomicznego są oczywiście wielorazowe sztućce i naczynia, na których podawane są posiłki. Przed każdym ponownym użyciem muszą one być oczywiście dokładnie wyczyszczone, co oznacza, że kuchnia musi być wyposażona w odpowiednie urządzenia i akcesoria, które umożliwią precyzyjne mycie i odświeżenie wszystkich naczyń. Serwis Winterhalter (Warszawa) gwarantuje pełen profesjonalizm, oraz terminowość! Aby zaoszczędzić czas na ręcznym zmywaniu, warto zainwestować w wysokiej jakości zmywarkę przemysłową, dzięki której naczynia zostaną umyte dokładnie i dużo szybciej, niż gdyby cały ten proces przeprowadzony został ręcznie.

Serwis Winterhalter — Warszawa

Serwis Winterhalter Warszawa to gwarancja profesjonalnej obsługi oraz doświadczonych profesjonalistów, którzy z chęcią pomagają klientom nawet z najbardziej skomplikowanymi usterkami. Dysponujemy najnowszym sprzętem, a nasi pracownicy znają najświeższe techniki naprawcze, dzięki którym cała naprawa przebiega szybko i skutecznie. Warto także wspomnieć o korzystnej i konkurencyjnej cenie naszych usług, która idzie w parze z jakością. Zostało to potwierdzone przez klientów, którzy do dzisiaj korzystają z naszego serwisu.

Serwis Winterhalter - dlaczego warto nam zaufać?

Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami i konserwacją urządzeń marki Winterhalter. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w gastronomii czas ma ogromne znaczenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić sprzęt klienta do pełnej sprawności. Większość prac serwisowych wykonujemy na miejscu, jednak jeśli awaria jest poważniejsza, to urządzenie jest transportowane do naszego serwisu Winterhalter (Warszawa), a na czas naprawy udostępniamy rozwiązanie zastępcze, dzięki czemu Twój lokal nie będzie miał przestoju w funkcjonowaniu. Poza serwisowaniem zajmujemy się także sprzedażą części zamiennych do sprzętów gastronomicznych różnych producentów. Najlepszy serwis Winterhalter (Warszawa) serdecznie zaprasza do współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405