Naprawa Egaz

Solidne wyposażenie kuchni w każdym lokalu gastronomicznym to podstawa sprawnej pracy. Dzięki wyborowi trwałych, wytrzymałych oraz dobrze działających sprzętów obsługa klientów może zachodzić w takim tempie, jakiego oczekują, a to z kolei przekłada się na pozytywny odbiór danego miejsca.

Z naszego doświadczenia widzimy, że sporo osób działających w branży HoReCa wybiera sprzęty marki Egaz. To polski producent, który w ofercie posiada wiele urządzeń niezbędnych w profesjonalnych kuchniach, takich jak taborety gazowe, piekarniki, bemary, kuchenki. Co więcej, wśród asortymentu można znaleźć technologiczne meble gastronomiczne wykonane z wytrzymałej blachy.

Dlaczego warto zaufać nam w kwestii naprawy? Egaz

Markę Egaz, jak i sprzęty, które oferuje, znamy od podszewki. Doskonale wiemy, w jaki sposób szukać problemów w dostarczanych nam urządzeniach, a także jakie komponenty dobierać, aby znów zaczęły działać, jak należy. Dobra znajomość urządzeń od Egaz sprawia, że nasze naprawy przebiegają szybko i bezproblemowo. Dzięki temu klient może w krótkim czasie z powrotem korzystać ze sprzętu, który jeszcze przed chwilą był niesprawny.

Dysponujemy szerokim zapleczem narzędzi i komponentów, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Bez względu na to, która część ulegnie uszkodzeniu, jesteśmy w stanie ją wymienić lub naprawić, aby przywrócić urządzeniu sprawność.

Co jeszcze sprawia, że klienci zgłaszają się do nas na naprawy? Egaz

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych wymagań klientów. W związku z tym do każdego przypadku podchodzimy w indywidualny sposób. Przed przystąpieniem do naprawy informujemy zleceniodawcę o najkorzystniejszych rozwiązaniach i wspólnie wybieramy najlepsze.

Co więcej, wiemy, jak ważny w branży gastronomicznej jest czas. Dlatego staramy się zrealizować wszystkie działania możliwie jak najszybciej. Jednocześnie zaś nie robimy tego kosztem jakości – solidność wykonywanych napraw jest dla nas bowiem najważniejsza. Właśnie te wszystkie czynniki sprawiają, że klienci tak chętnie wybierają ExpresSerwis spośród innych punktów w Warszawie.

Ponadto zróżnicowanie usterek, które trafiają u nas do naprawy – Egaz również obejmuje ta kwestia – powoduje, że nie jesteśmy w stanie podać cennika. Koszty realizacji zlecenia zależą bowiem od wielu indywidualnych czynników. Z tego względu klient zostaje poinformowany o cenie naprawy po wysłaniu zgłoszenia.

Naprawa, Egaz – sprzęt polskiej marki w najlepszych rękach

Aby zgłosić awarię urządzenia, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod nr telefonu 691991306 bądź wypełnić formularz umieszczony u dołu strony. Prosimy o możliwie szczegółowe podanie wszystkich informacji, a zwłaszcza drobiazgowe opisanie awarii oraz sprzętu, w którym ona powstała. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze szybciej przystąpić do działania. Jeśli posiadasz zdjęcia uszkodzonego miejsca, warto je dołączyć.

Zapewniamy gotowość do przyjęcia Twojego zgłoszenia przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie zostawimy Cię w potrzebie, gdy sprzęt gastronomiczny odmawia posłuszeństwa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405