Kromet - serwis i naprawa w Warszawie

Szukasz profesjonalnego serwisu, zajmującego się naprawą urządzeń gastronomicznych, gazowych i chłodniczych? Wybierz Expres Serwis! Gwarantujemy profesjonalną obsługę i usługi w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Serwis i naprawa Kromet – Warszawa i okolice

Kromet to firma oferująca urządzenia i sprzęty gastronomiczne. W jej asortymencie można znaleźć m.in. kuchnie gazowe, elektryczne, indukcyjne i ceramiczne oraz frytkownice, grille lawowe i bemary. Sprzęty tej marki cechują się wysoką jakością, jednak mimo to czasem ulegają zużyciu i uszkodzeniom. Jeśli Twoje urządzenie firmy Kromet przestało działać lub trzeba wykonać naprawę jakiejś usterki, skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy specjalizują się w naprawie, konserwacji i montażu urządzeń gastronomicznych, gazowych, mroźniczych i chłodniczych od 2006 roku. Nasz serwis pracuje 24 godziny na dobę. Nasi serwisanci mają niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty. Większość usług wykonujemy na miejscu u klientów. Jeśli jednak zachodzi potrzeba dłuższego serwisowania, odbieramy sprzęty i bezpiecznie przewozimy je do naszego warsztatu. Przetransportujemy wszystkie urządzenia, niezależnie od gabarytu i wagi. Na czas naprawy oferujemy klientom sprzęt zastępczy. Specjalizujemy się także w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych zleconych przez producenta.

Serwis i naprawa Kromet w Warszawie – jakie urządzenia serwisujemy?

Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą urządzeń marki Kromet oraz wielu innych producentów. Serwisujemy m.in.: grille, kotły, szafy chłodnicze, bemary, kuchnie gastronomiczne, bonety, regały chłodnicze, piece konwekcyjno-parowe, pakowarki próżniowe, stoły chłodnicze, maszyny do lodów, patelnie uchylne, kostkarki, blendery, krajalnice i frytkownice. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Nasza oferta obejmuje także usługi związane z klimatyzacją i wentylacją. Zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych oraz urządzeń chłodniczych, gazowych, mroźniczych i gastronomicznych. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Serwis i naprawa Kromet w Warszawie – jak zgłosić awarię?

Twoje urządzenia marki Kromet przestały działać? Skontaktuj się z nami, a już wkrótce zjawi się u Ciebie fachowiec. Aby zgłosić awarię, wypełnij formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Wpisz swoje dane i opisz uszkodzony sprzęt. Dodatkowo możesz dołączyć jego zdjęcia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 na dobę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405