Serwis Bolarus w Warszawie

Szukasz sprawdzonego serwisu Bolarus w Warszawie lub okolicach? Sprawdź naszą ofertę! Oferujemy wysokiej jakości usługi naprawcze w bardzo atrakcyjnych cenach.

Profesjonalny serwis Bolarus - Warszawa

Bolarus to polski producent urządzeń chłodniczych. Jako jeden z niewielu w Europie oferuje sprzęt chłodniczy, który osiąga temperaturę -90 stopni Celsjusza. Urządzenia Bolarus wykorzystywane są w placówkach handlowych oraz w kawiarniach, restauracjach i lodziarniach. Sprzęt tej marki można spotkać również w przedsiębiorstwach z sektora laboratoryjnego i medycznego. Wśród asortymentu firmy Bolarus dostępne są m.in.: lady i regały chłodnicze, witryny cukiernicze, urządzenia do napojów, dystrybutory do lodów, zamrażarki skrzyniowe i urządzenia laboratoryjne. Wszystkie urządzenia Bolarus cechują się wysoką jakością i bazują na nowoczesnych technologiach. Jednak zdarza się, że ulegają awarii lub wymagają przeglądu bądź konserwacji. Wtedy z pomocą przychodzi nasz zespół. Oferujemy profesjonalny serwis sprzętu marki Bolarus. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Serwis Bolarus w Warszawie - oddaj swój sprzęt w ręce profesjonalistów

Szukasz profesjonalnej firmy, zajmującej się serwisem urządzeń marki Bolarus? Świetnie trafiłeś! Nasz zespół wykonuje konserwacje, przeglądy, montaż i naprawy sprzętów chłodniczych, gastronomicznych, mroźniczych i gazowych różnych firm, w tym marki Bolarus. Zastanawiasz się, co nas wyróżnia? Dlaczego to właśnie nam warto powierzyć swoje urządzenie? Otóż jesteśmy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem, który istnieje na rynku HoReCa już od 2006 roku. Mamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty, dzięki którym możemy zaoferować klientom usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zanim rozpoczniemy naprawę, przeprowadzamy dokładną diagnostykę. Szukamy problemu, a następnie niwelujemy go, aby klient mógł przez kolejne lata cieszyć się sprawnym sprzętem. Co jeszcze nas wyróżnia? Ceny! Oferujemy usługi na każdą kieszeń. Ponadto chętnie doradzamy i podpowiadamy, jak użytkować urządzenia, aby wydłużyć ich żywotność.

Naprawy wykonujemy głównie u klientów, jeśli jednak nie ma takiej możliwości, przetransportujemy uszkodzone urządzenia do naszego warsztatu. Na czas serwisowania oferujemy sprzęt zastępczy. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

Zatem, jeśli szukasz profesjonalnego i zaufanego serwisu Bolarus w Warszawie, skontaktuj się z nami. Oferujemy najwyższą jakość usług w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405