Serwis i naprawa pakowarek próżniowych Warszawa

Pakowarka próżniowa w ostatnich latach stała się kolejnym niezbędnym narzędziem w przemyśle spożywczym. Przechowywanie jedzenia w próżniowych opakowaniach posiada bowiem wiele zalet, które powodują, że wiele gospodarstw domowych, restauracji, hoteli i firm gastronomicznych decyduje się na ich zakup.

Pakowanie próżniowe zapobiega przed działaniem bakterii i grzybów na żywność. Dzięki temu produkty dłużej zachowują świeżość oraz nie psują się tak szybko. Za sprawą zamknięcia próżniowego jedzenie nie staje się suche, twarde i nie zmienia swoich walorów smakowych. Ponadto żywność pakowana próżniowo o wiele dłużej zachowuje wartości odżywcze, co jest ważne w przypadku różnego rodzaju diet. Ta metoda przechowywania żywności umożliwia lepsze gospodarowanie nią oraz dokładniejsze planowanie zakupów. Brak ograniczeń co do pakowanych produktów, pozwala na przechowywanie właściwie wszystkiego — od warzyw i owoców począwszy, przez ryby i mięso, a na gotowych daniach skończywszy. Ponadto pakując próżniowo, zaoszczędzisz pieniądze na jedzenie.

Expresserwis - naprawa pakowarek próżniowych

Jako serwis działający na rynku HoReCa od 2006 roku oferujemy kompleksowy serwis i naprawę pakowarek próżniowych. Warszawa oraz jej okolice jest miejscem docelowym naszej działalności. Z wachlarza naszych usług możesz wybrać konserwację, naprawę, montaż oraz przegląd pakowarki próżniowej. Nasz warsztat pozostaje dla Ciebie otwarty przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu po to, aby awaria sprzętu nie zatrzymała działania Twojej firmy.

Napraw dokonujemy u klienta, jednak w razie gdyby nasze prace się przedłużyły bądź naprawa na miejscu z jakiegoś powodu nie była możliwa, oferujemy bezpieczny i wygodny transport do naszego warsztatu bez względu na wielkość oraz wagę sprzętu. Na czas nieobecności Twojego urządzenia otrzymasz od nas sprzęt zastępczy.

Wykonujemy naprawy gwarancyjne zlecone przez producenta, jednak jeśli termin gwarancji Twojej pakowarki próżniowej już minął, sami przyznamy gwarancję na wykonaną przez nas usługę. W naszym serwisie stawiamy na profesjonalizm i wiedzę, dlatego wszyscy pracownicy są posiadaczami niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień, świadczących o możliwości wykonywania oferowanych przez nas usług.

Zachęcamy do jak najdokładniejszego wypełnienia formularza zgłoszeniowego i dostarczenia informacji na temat Twojej firmy i jej lokalizacji, a także samego sprzętu. To pomoże nam w przygotowaniu odpowiedniego sprzętu, a także w expresowym dotarciu do Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405