Robot Coupe - serwis i naprawa w Warszawie

Korzystasz z urządzeń marki Robot Coupe? Twoje sprzęty wymagają naprawy lub przeglądu? Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem!

Szybka i profesjonalna naprawa urządzeń Robot Coupe - Warszawa

Robot Coupe to francuski producent urządzeń gastronomicznych. Specjalizujące się on w produkcji robotów kuchennych, przeznaczonych do profesjonalnej gastronomii i charakteryzujący się najwyższą jakością. Robot Coupe to lider wśród producentów nowoczesnych robotów. W ofercie tej firmy znajdują się sprzęty ułatwiające pracę m.in. restauratorów, piekarzy, cukierników i kucharzy. Wśród asortymentu Robot Coupe znajdują się trwałe i solidne roboty ręczne, miksery, szatkownice, wyciskarki i sokowirówki. Wszystkie z tych urządzeń cechują się wyjątkową wytrzymałością i długą żywotnością. Jednak tak, jak wszystkie sprzęty AGD, ulegają one czasami awariom. Nasza firma przywraca je do odpowiedniego stanu. Zajmujemy się profesjonalną naprawą, konserwacją, montażem i przeglądami urządzeń chłodniczych, mroźniczych, gastronomicznych i gazowych m.in. marki Robot Coupe. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego. Zatem, jeśli jesteś z Warszawy lub okolic i potrzebujesz pomocy serwisu, zadzwoń lub wypełnij formularz znajdujący się w zakładce “zgłoś awarię”.

Serwis Robot Coupe w Warszawie - działamy szybko, sprawnie i dokładnie

Jeśli Twoje urządzenie Robot Coupe uległo awarii, nie czekaj, skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się serwisem urządzeń gastronomicznych od lat. Mamy odpowiednie uprawnienia i certyfikaty, potwierdzające nasze umiejętności. Regularnie uczestniczymy w kursach i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Na bieżąco śledzimy rynek urządzeń gastronomicznych, dzięki czemu potrafimy naprawić nawet najnowocześniejsze sprzęty. Do swojej pracy podchodzimy z pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić klientów i w stu procentach spełnić ich oczekiwania. Ponadto oferujemy usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybierając nasz serwis, nie nadszarpniesz swojego budżetu. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Uszkodzone urządzenie Robot Coupe - jak zgłosić awarię?

Korzystałeś ze sprzętu Robot Coupe, jednak uległ on awarii? Zgłoś to naszemu serwisowi w celu uzyskania pomocy. Aby skorzystać z naszych usług, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie głównej. Wystarczy, że wpiszesz w nim swoje dane, abyśmy mogli do Ciebie trafić, a następnie podasz informacje o uszkodzonym sprzęcie i wyślesz zgłoszenie. Jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405