Naprawa Grafen

Prostota obsługi to jedna z najważniejszych cech, którymi kierują się przedsiębiorcy wybierający sprzęt do kuchni cateringowej, restauracyjnej bądź hotelowej. To właśnie z tego względu swą popularność w różnorodnych lokalach zawdzięczają sprzęty marki Grafen.

Jeśli Ty również wyposażyłeś swoją kuchnię w urządzenia tego producenta i borykasz się z usterką jednego z nich – skontaktuj się z naszym zespołem! U dołu strony czeka formularz, który wystarczy wypełnić, abyśmy otrzymali Twoje zgłoszenie i mogli zacząć działać w kierunku naprawy.

Dlaczego warto postawić na nasz zespół w zakresie napraw? Grafen

Grafen to jedna z polskich marek, która kilka lat temu podbiła rynek gastronomiczny w naszym kraju. Proponowane przez nią urządzenia nie tylko są trwałe, solidne oraz nowoczesne, ale przede wszystkim spełniają wymagania użytkowników. Dzięki temu stanowią pierwszy wybór wśród przedsiębiorców działających w branży HoReCa.

Producent zapewnia, że urządzenia oraz elementy wyposażenia marki Grafen są tak proste w użytku, że nauka ich obsługi zajmuje bardzo krótki czas, a jednocześnie nie potrzeba specjalistycznych umiejętności do tego celu. To zdecydowanie ułatwia pracę z tym sprzętem każdemu członkowi personelu.

Co istotne, prosta obsługa nie oznacza równie prostej naprawy w przypadku pojawienia się awarii bądź uszkodzenia. Doskonale zdaliśmy sobie sprawę z tego faktu za sprawą kilkunastu lat działalności na rynku. Dlatego w obszarze napraw sprzętu przeznaczonego do użytku w branży HoReCa zdecydowanie zalecamy zaufać naszym specjalistom.

Jak rozpoznać prawdziwych specjalistów od napraw? Grafen

Możliwość prostej obsługi nie zawsze oznacza, że sprzęt ma nieskomplikowaną konstrukcję. Często jest wręcz przeciwnie – producent stosuje różnorodne systemy elektroniczne bądź rozwiązania technologiczne o zaawansowanym charakterze. To z kolei wiąże się z koniecznością wezwania fachowca, gdy dany element wyposażenia kuchni przestanie działać tak, jak powinien.

Jako specjaliści doskonale wiemy, jak przeprowadzić każdą zleconą nam naprawę – Grafen i produkowane przez niego urządzenia nie stanowią w tej kwestii wyjątku. Nieustannie gromadzimy wiedzę na temat sprzętów tej marki, a następnie wykorzystujemy ją w trakcie świadczenia usług. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że oddali sprzęt w najlepsze ręce.

Sprawne przeprowadzenie każdej naprawy – Grafen

Otrzymując do naprawy urządzenia marki Grafen, staramy się, aby użyte przez nas komponenty oraz wykonany montaż jeszcze bardziej utrwaliły solidność sprzętów. Co więcej, każde zlecenie realizujemy najszybciej, jak to tylko możliwe, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest przywrócenie elementów wyposażenia kuchni do pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405