Fagor - serwis i naprawa w Warszawie

Prowadzisz lokal gastronomiczny, w którym wykorzystujesz sprzęt marki Fagor? To sprawdzone przedsiębiorstwo wykonujące urządzenia dla najbardziej wymagających. Jednak nawet najlepsze produkty na świecie mogę ulec usterce, na przykład przez nadmierną eksploatację czy niewłaściwe użytkowanie. Oferujemy serwis i naprawę urządzeń Fagor w Warszawie.

Serwis i naprawa Fagor - Warszawa

Fagor to przedsiębiorstwo wykonujące urządzenia, takie jak: kuchnie modułowe, piece, zmywarki, stoły i szafy chłodnicze, szybkoschładzarki oraz szafy do przechowywania wina. Są to wysokiej klasy sprzęty, które w przypadku usterki powinny być serwisowane przez kwalifikowanych specjalistów. Nieraz ich konstrukcja zawiera elementy zaawansowane technologicznie i skomplikowane pod względem budowy, dlatego samodzielne próby naprawy mogą być trudne, a nawet niemożliwe. Zapewniamy, że nasi specjaliści dobrze poradzą sobie nawet z wyjątkowo ciężkimi usterkami, niezależnie od sprzętu, którego dotyczą.

Serwis i naprawa Fagor Warszawa - dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać nasz serwis Fagor? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego jesteśmy w stanie szybko uporać się ze skomplikowanymi usterkami. Przy naprawie używamy wyłącznie sprawdzonych części zamiennych lub komponentów oryginalnych. Dzięki temu świadczone usługi są skuteczne. Dbając o dobro naszych klientów, uruchomiliśmy możliwość korzystania z naszej pomocy w dowolnym momencie. Nasi eksperci pracują przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z tego powodu nie dopuścisz do dłuższego przestoju pracy lokalu, co tym samym ograniczy jego straty. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie oraz oferujemy ekspercką obsługę na każdym etapie współpracy. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny. Działamy na rynku od 2006 roku i cały czas się rozwijamy. Mamy doświadczenie w naprawie najbardziej nowoczesnych urządzeń gastronomicznych.

Fagor - marka dla wymagających

Fagor to firma z wieloletnim doświadczeniem. Działa na rynku od 1960 roku i cały czas się rozwija. Jej realizacje cechują się innowacyjnością i niezawodnością. Marka produkuje urządzenia używane w gastronomii, hotelarstwie i sektorze pralniczym. Przedsiębiorstwo realizuje najbardziej skomplikowane projekty i zapewnia kompleksowe rozwiązania. Firma posiada przedstawicielstwa w 20 krajach na całym świecie. Produkty tej marki są uwielbiane przez szefów kuchni, restauratorów, cukierników i nie tylko.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405