Serwis urządzeń mroźniczych i chłodniczych Warszawa

W wielu lokalach gastronomicznych absolutnie podstawowym wyposażeniem, które musi znajdować się na kuchni, są lodówki, chłodziarki i mroźnie. To bardzo istotne, ponieważ zarówno niektóre potrawy, jak i większość produktów potrzebnych do ich przygotowania, musi być przechowywana w odpowiedniej temperaturze. W przeciwnym wypadku bardzo szybko się zepsują i nie będzie można wykorzystać ich do spożycia. Jak więc widać wyraźnie, wszelkie urządzenia zapewniające odpowiednią temperaturę składników mają kluczowe znaczenie dla normalnego funkcjonowania lokali gastronomicznych.

Awaria urządzeń chłodniczych w lokalu gastronomicznym dla wielu właścicieli i kucharzy brzmi jak najczarniejszy scenariusz, tym bardziej w sytuacji, w której nie wiadomo, kiedy ona tak naprawdę nastąpiła i od jakiego czasu umieszczone w urządzeniach jedzenie nie jest odpowiednio chłodzone. W takich przypadkach nie należy jednak zwlekać, a jak najszybciej skontaktować się ze specjalistami takimi jak my. Błyskawicznie pojawimy się u klienta, od razu przechodząc do diagnostyki urządzenia, która umożliwi nam szybkie zlokalizowanie problemu, a następnie wyeliminowanie go. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serwis i naprawa profesjonalnych urządzeń chłodniczych i mroźniczych - Warszawa

Zajmujemy się serwisowaniem profesjonalnych urządzeń chłodniczych w Warszawie. Dzięki naszym usługom Twój lokal może bardzo szybko powrócić do normalnego funkcjonowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie w gastronomii odgrywa czas, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej wykonać naprawę komory mroźniczej i chłodniczej w Warszawie i przywrócić ją do pełni sprawności.

Większość napraw wykonujemy na miejscu, w lokalu klienta, jeżeli jednak okaże się, że awaria jest zbyt poważna, by podejmować działania od razu, to urządzenie zostanie przetransportowane do naszego serwisu. Nie zostawiamy jednak klientów na lodzie – w zamian na czas naprawy udostępniamy rozwiązanie zastępcze, dzięki czemu lokal może dalej działać.

Wybierz doświadczonych specjalistów

Serwis mroźni i chłodni w Warszawie to od lat nasza specjalność. Przez cały okres naszej działalności świadczymy dla naszych klientów usługi na możliwie najwyższym poziomie. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, umiejętności i wszelkie narzędzia niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnych napraw.

Opinie naszych dotychczasowych klientów na temat naszych usług są bardzo pozytywne. Często wspominają oni w nich bardzo profesjonalne podejście do klienta i szybką naprawę sprzętu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405