Serwis Cold w Warszawie

Chłodnie, lodówki, zamrażarki i inne urządzenia, które służą do przechowywania jedzenia i jego składników w odpowiedniej temperaturze, stanowią absolutnie podstawowe wyposażenie każdej kuchni w każdym lokalu gastronomicznym. Z tego względu ich awaria może całkowicie zatrzymać pracę restauracji, ponieważ składniki, które się w nich znajdują, mogą ulec ogrzaniu lub rozmrożeniu, przez co nie będą nadawały się do spożycia.

Jedną z popularniejszych w naszym kraju marek, które dostarczają swoim klientom wysokiej jakości chłodziarki, zamrażarki i inne urządzenia jest firma Cold, która przez lata obecności na rynku zdążyła już wyrobić sobie renomę. Mimo wszystkich zalet, jakie bez wątpienia posiadają urządzenia tego producenta, wciąż są to jednak maszyny, które z różnych powodów mogą ulec rozmaitym awariom, co jak już wspomnieliśmy w przypadku lokalu gastronomicznego, jest czarnym scenariuszem.

Nie trzeba jednak panikować i zastanawiać się, co robić. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Zajmujemy się serwisowaniem i naprawą urządzeń marki Cold w Warszawie i okolicach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serwis Cold w Warszawie

Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych napraw urządzeń chłodniczych marki Cold w Warszawie i okolicach. Doskonale wiemy, że restauracja czy innego rodzaju lokal gastronomiczny nie może funkcjonować bez sprawnych urządzeń chłodzących i mrożących, dlatego też staramy się zlikwidować problem tak szybko, jak to możliwe. Nasi specjaliści najczęściej dokonują wszelkich napraw na miejscu, dzięki czemu oszczędza się mnóstwo czasu. Czasem może jednak zdarzyć się tak, że ze względu na poważniejszą usterkę urządzenie będzie musiało zostać przetransportowane do naszego serwisu w celu podjęcia działań naprawczych. Nie trzeba się jednak przejmować, ponieważ na czas naprawy klient otrzymuje wysokiej jakości rozwiązanie zastępcze.

Dlaczego warto na nas postawić?

Działamy na krajowym rynku już od długiego czasu, stale realizując dla naszych klientów usługi serwisowe na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę, dzięki którym dokonujemy napraw w maksymalnie krótkim czasie, co ma ogromne znaczenie dla wielu osób. Nasi dotychczasowi klienci chwalą nas w swoich opiniach, często wspominając, że nasze usługi są naprawdę profesjonalne a ceny przystępne. Jeżeli masz więc problem ze sprzętem chłodniczym marki Cold, to nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z nami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405