Serwis Byfuch w Warszawie

W swojej firmie stawiasz na urządzenia bydgoskiej marki Byfuch? Jeśli tak, wyobraź sobie taką sytuację: Twój towar w sklepie przechowują lady, regały, szafy bądź gondole chłodnicze. Mrożonki czekają na klientów w zamrażarkach, witrynach, szafach i gondolach mroźniczych. Wybrane przez Ciebie najpopularniejsze produkty stoją w urządzeniach impulsowych i przyciągają wzrok konsumentów. Wtem jedno z urządzeń ma usterkę, której usunięcie na miejscu przez innego serwisanta jest niemożliwe. Gwarancja na urządzenie dobiegła końca, a Ty nie masz możliwości odesłania uszkodzonego egzemplarza do producenta, który znajduje się w Bydgoszczy. Spokojnie, to nie powód do nerwów. Właśnie z myślą o takich sytuacjach powstał nasz serwis urządzeń Byfuch w Warszawie.

Serwis Byfuch - Warszawa

Oferujemy naprawę, przeglądy, konserwację oraz montaż wszelkich urządzeń wyprodukowanych przez firmę Byfuch. Zajmujemy się gondolami, ladami, regałami i szafami chłodniczymi, gondolami szafami i witrynami mroźniczymi, zamrażarkami, urządzeniami impuslowymi i specjalnymi wyprodukowanymi przez bydgoską firmę Byfuch. Wykonujemy także naprawy gwarancyjne zlecone przez producenta, a jeśli zlecenie obejmuje maszynę, której gwarancja już się zakończyła, sami przyznajemy gwarancję na wykonane przez naszych serwisantów usługi.

Express Serwis - naprawa urządzeń Byfuch

Jesteśmy firmą, która od 2006 roku świadczy swoje usługi serwisowe klientom na terenie Warszawy i okolic. Wiemy, jak ważny jest czas przy tego typu działaniach, dlatego oferujemy dojazd pod wskazany w zgłoszeniu adres, by tam dokonać naprawy. W przypadku, gdy diagnoza i naprawa mogą potrwać dłużej niż szybka wizyta u klienta lub potrzeba bardziej fachowych narzędzi, służymy transportem urządzenia do naszego warsztatu w Warszawie. Przewieziemy każdy model sprzętu Byfuch bez względu na jego wielkość i wagę. Ponadto w ramach naszej oferty nie tylko dokonasz naprawy urządzenia, ale także kupisz do niego pasujące części zamienne, a w przypadku przedłużającej się naprawy otrzymasz sprzęt zastępczy, żebyś nie musiał martwić się o stan swojego towaru przechowywanego w chłodziarkach i zamrażarkach Byfuch. Nasz serwis jest otwarty na Twoje potrzeby przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, dlatego o każdej porze dnia i nocy możesz zgłosić swój sprzęt do naprawy.

 

Zapraszamy do dokładnego wypełnienia formularza zgłoszeniowego w celu jak najszybszego dotarcia do Ciebie i wykonania usługi na najwyższym poziomie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405