Unox - serwis, naprawa, części zamienne w Warszawie

Poważny lokal gastronomiczny potrzebuje profesjonalnego wyposażenia. Nic więc dziwnego, że tak wielu profesjonalistów wybiera wyroby marki UNOX. Słyną one ze swojej trwałości, możliwości i wielu innych pozytywnych cech, za które są często chwalone przez wielu użytkowników. Mimo wszystkich swoich zalet wciąż są to urządzenia, które posiadają w sobie zarówno elementy elektryczne i elektroniczne, jak i mechaniczne, a to oznacza, że mogą tak naprawdę w każdej chwili ulec poważnej awarii. W takiej sytuacji należy zgłosić się do serwisu takiego jak nasz, który podejmie się naprawy Twojego sprzętu.

Serwis i naprawa UNOX w Warszawie

Jeżeli poszukujesz specjalistów, którzy nie tylko naprawią, ale też sprzedadzą części do UNOX w Warszawie, to jesteś teraz w doskonałym miejscu. Jesteśmy specjalistami od profesjonalnych napraw nawet najbardziej skomplikowanych urządzeń gastronomicznych. Dzięki nam Twój lokal błyskawicznie wróci do normalnego trybu pracy, a Ty nie będziesz musiał stresować się ewentualnymi stratami spowodowanymi tymczasowymi problemami na kuchni.

Działamy szybko i profesjonalnie — zaczynamy od pełnej diagnostyki i rozpoznania, co pozwala nam zidentyfikować źródło problemu, a następnie przechodzimy do działań naprawczych, które polegają na jego wyeliminowaniu. W miarę możliwości naprawy wykonywane są na miejscu, w lokalu klienta, jednak może też zdarzyć się tak, że sprzęt będzie musiał zostać przywieziony do naszego serwisu, ponieważ usterka będzie dużo poważniejsza. Nie ma jednak powodu do obaw — na czas naprawy zapewniamy sprzęt zastępczy, dzięki czemu w jej trakcie Twój lokal wciąż będzie mógł funkcjonować normalnie.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w kwestii napraw wysokiej jakości sprzętu gastronomicznego i nie tylko. Działamy na rynku już od wielu lat, cały czas realizując usługi serwisowe dla naszych klientów na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez cały okres naszej działalności, potrafimy bardzo szybko znaleźć i wyeliminować różnego rodzaju usterki w wielu maszynach i urządzeniach powszechnie stosowanych w gastronomii. Jeśli więc Twój sprzęt marki UNOX lub innej ma problemy, a potrzebujesz go do pracy, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami — dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić go do pełnej sprawności.

Opinie naszych dotychczasowych klientów są bardzo pozytywne — często wspominają oni o tym jak szybko i sprawnie zrealizowaliśmy dla nich naprawy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405