Serwis Cebea Bochnia w Warszawie

Sprawne urządzenia chłodzące są niezbędne do normalnego funkcjonowania na co dzień wszelkich cukierni, lodziarni, kawiarni, a także wielu innych lokali gastronomicznych, w których podaje się schłodzone posiłki czy desery. Na rynku obecnych jest wielu producentów, którzy zajmują się wytwarzaniem specjalnego sprzętu chłodniczego na potrzeby gastronomii. Jedną z takich firm jest Cebea Bochnia. Wielu właścicieli lokali decyduje się na rozwiązania właśnie tego producenta, ponieważ są one bardzo popularne wśród profesjonalistów, ze względu na swoją trwałość i możliwości. Mimo to wciąż są to maszyny, które z różnych powodów mogą ulec różnym awariom. Jeśli Twój sprzęt od Cebea Bochnia zaczyna szwankować, a potrzebujesz go do pracy, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W naszym serwisie podejmujemy się napraw urządzeń wyprodukowanych przez firmę Cebea Bochnia, które są powszechnie wykorzystywane w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Dzięki naszym działaniom Twój sprzęt błyskawicznie powróci do pełnej sprawności, a Twój lokal będzie mógł wrócić do normalnego funkcjonowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie w gastronomii ma czas, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas prace serwisowe były wykonane jak najlepiej, a jednocześnie jak najszybciej.

 

Decydując się na nasze usługi, wybierasz prawdziwych profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Jeżeli masz jakiś problem ze swoim sprzętem chłodzącym marki Cebea Bochnia, a Twój lokal znajduje się w Warszawie lub okolicach, to skontaktuj się z nami – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby go dla Ciebie naprawić.

Postaw na profesjonalną naprawę!

Działamy na polskim rynku już od wielu lat, stale realizując wysokiej jakości usługi serwisu sprzętu gastronomicznego dla naszych klientów. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam uporać się nawet z najbardziej skomplikowanymi usterkami. Wybierając naszą firmę, decydujesz się więc na prawdziwych profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Opinie o naszych usługach są bardzo pozytywne. Nasi dotychczasowi klienci bardzo chwalą nasze profesjonalne podejście, szybką realizację usługi oraz atrakcyjne ceny.

Jeżeli masz problem ze swoim sprzętem gastronomicznym, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zrobimy co się da, aby go naprawić!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405