Serwis Igloo w Warszawie

W Twoim lokalu gastronomicznym znajdują się urządzenia marki Igloo? To bardzo dobre sprzęty, ale nawet one mogą czasami się zepsuć. Służą zazwyczaj do chłodzenia artykułów spożywczych, w niektórych przypadkach także do ich ogrzewania, jednak usterki w działaniu mogą prowadzić do zepsucia jedzenia czy napojów, co generuje spore straty. Zapewniamy profesjonalny serwis Igloo w Warszawie!

Serwis Igloo, Warszawa – profesjonalna pomoc

Urządzenia marki Igloo są doceniane na świecie ze względu na swoją niezawodność oraz skuteczność i efektywność pracy. Bywają wykorzystywane najczęściej w branży gastronomicznej, ale też w handlu żywnością. Niestety, nawet najlepsze urządzenia na rynku mogą ulec awarii, na przykład ze względu na niewłaściwe użytkowanie czy intensywną eksploatację. Produkty Igloo najczęściej służą do przechowywania żywności, dlatego uszkodzenie urządzenia może być szczególnie problematycznym zjawiskiem, wymagającym szybkiej naprawy. Oferujemy serwis Igloo w Warszawie. Doskonale znamy budowę omawianych urządzeń, korzystamy z profesjonalnych narzędzi i działamy szybko.

Serwis Igloo, Warszawa – dlaczego my?

Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń używanych w gastronomii. Działamy na rynku od 2006 roku i cały czas się rozwijamy. Korzystamy ze sprawdzonych części zamiennych i szybko diagnozujemy przyczynę usterek, dzięki czemu nasze usługi serwisowe są szybkie i przede wszystkim – skuteczne. Ponadto staramy się dbać o jak największy komfort naszych klientów, dlatego serwis Igloo w Warszawie działa 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Oferujemy również naprawy innych urządzeń. Oferowana przez nas obsługa jest kompleksowa, nadal jednak proponujemy konkurencyjne ceny. Zapewniamy również fachowe porady i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Pracują dla nas wyłącznie kompetentni eksperci, którzy zostali odpowiednio przeszkoleni.

Igloo – marka dla wymagających

Igloo to polski producent urządzeń chłodniczych, agregatów interwałowych i kogeneracyjnych dla branży spożywczej i gastronomii. Przedsiębiorstwo zapewnia wysokiej klasy rozwiązania, nieraz indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów. Firma istnieje na rynku od ponad 35 lat i cały czas się rozwija, kierując się przede wszystkim profesjonalizmem i innowacyjnym podejściem do projektowanych urządzeń. Nowoczesny sprzęt jest na przykład wyposażony w synchronizację z chmurą, pozwalającą na zdalne zarządzanie danymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405