Naprawa Redfox

Każdy przedsiębiorca oraz pracownik z branży HoReCa wie, że sprawny sprzęt gastronomiczny to wymóg, aby biznes dobrze prosperował, a klienci opuszczali dane miejsce zadowoleni. Z tego względu warto stawiać na producentów, którzy oferują solidne elementy wyposażenia – takich jak Redfox.

Ta czeska marka słynie z solidnych, wytrzymałych sprzętów, co udowadnia ich popularność – również w kuchniach polskich lokali gastronomicznych czy firmach cateringowych. Specjaliści ufają temu producentowi, ponieważ wiedzą, że mogą polegać na jego urządzeniach. Tak samo jak na nas, kiedy sprzęt niefortunnie ulegnie awarii bądź uszkodzeniu.

Solidność sprzętu a częstotliwość wykonywania napraw – Redfox

Redfox to marka, która stawia na solidne materiały oraz przemyślane konstrukcje oferowanych sprzętów. Jednak jak w przypadku wszystkich urządzeń, które są intensywnie eksploatowane w kuchniach restauracyjnych czy hotelowych, tak i w wypadku tych elementów wyposażenia zdarzają się uszkodzenia lub usterki.

Niekiedy usterki powstają one z winy personelu, niefortunnego wypadku bądź niedopatrzenia. Każdemu zdarza się popełnić błąd, który przynajmniej raz odbił się na wykorzystywanym do pracy sprzęcie. W takich sytuacjach wystarczy wysłać do nas zgłoszenie – członkowie zespołu szybko i solidnie zajmą się zaistniałym problemem, przywracając urządzenie do stanu sprzed uszkodzenia.

Naprawiamy również elementy wyposażenia kuchni, które uległy awarii w wyniku wyeksploatowania części. Wiemy doskonale, jak intensywna potrafi być praca w lokalach gastronomicznych i jak ogromnemu obciążeniu poddaje się sprzęty. Z tego względu dysponujemy jakościowymi komponentami zamiennymi, które są w stanie wytrzymać kolejne lata użytkowania.

Dlaczego w kwestii sprzętu gastronomicznego warto zdecydować się na naprawę? Redfox

Jeśli chodzi o wyposażenie gastronomiczne marki Redfox, naprawa często jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Urządzenia tego producenta kosztują niemało, ale jednocześnie odznaczają się solidnością, wytrzymałością oraz efektywnością. W przypadku wystąpienia awarii kupienie nowego sprzętu wiąże się zatem ze sporym wydatkiem, na który nie każdego przedsiębiorcę stać.

Według naszego zespołu najbardziej opłacalna opcja to właśnie naprawa. Redfox to jedna z marek objętych przez nas opieką, a klienci chętnie korzystają z tego rozwiązania w ExpresSerwis. Dzięki temu o wiele mniejszym kosztem mogą znów korzystać z niezbędnego sprzętu.

Postaw na specjalistów w obszarze napraw – Redfox

Od kilkunastu lat zajmujemy się naprawą sprzętu przeznaczonego branży HoReCa na terenie Warszawy. Nieustannie dbamy o to, aby wszystkie urządzenia, które trafią do naszego serwisu, opuszczały do w dobrym stanie, gotowe do dalszej pracy. Dzięki temu wielu klientów zaufało nam w kwestii napraw sprzętu gastronomicznego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405