Naprawa Agregatów, Regałów Chłodniczych

Agregaty i regały chłodnicze to urządzenia wykorzystywane w branży spożywczej. Stosowane są przede wszystkim w supermarketach, sklepach spożywczych i innych miejscach, gdzie konieczne jest przechowywanie żywności w odpowiednich temperaturach. Dzięki tym sprzętom można utrzymać świeżość produktów spożywczych przez dłuższy czas i spełnić wymagania sanitarno-higieniczne. Jednak, co w przypadku, gdy dojdzie do awarii agregatów lub regałów chłodniczych? Wtedy najlepiej skontaktować się z naszym serwisem!

Naprawa agregatów chłodniczych i regałów – dlaczego my?

Regały i agregaty chłodnicze produkowane są w taki sposób, aby wytrzymywały obciążenie podczas pracy w sklepie, markecie czy restauracji. Jednak, jak każde urządzenia, czasami ulegają awariom. Wtedy potrzebna jest pomoc doświadczonych fachowców, takich jak my! Nasz zespół działa na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w serwisie sprzętów chłodniczych, gastronomicznych, gazowych i mroźniczych. Zajmujemy się nie tylko naprawami, ale również przeglądami i konserwacją.

Nasz zespół pracuje 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Do naprawy agregatów chłodniczych i regałów podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług. Do pracy wykorzystujemy zaawansowane narzędzia, które umożliwiają nam szybkie diagnozowanie usterek i przeprowadzanie napraw. Ponadto oferujemy sprzedaż części zamiennych do regałów chłodniczych i agregatów. Warto również zaznaczyć, że nasz zespół posiada odpowiednie uprawnienia i certyfikaty niezbędne do wykonywania usług. Dodatkowo nieustannie się szkolimy i poszerzamy wiedzę na temat różnych urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom postawionym przez klientów.

Co jeszcze nas wyróżnia? Ponadto na przeprowadzone naprawy udzielamy gwarancji. Dużą zaletą jest również fakt, iż gwarantujemy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

Naprawa regałów chłodniczych i agregatów – cena

Ile kosztuje naprawa agregatów chłodniczych lub regałów? Nie jesteśmy w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena zależy od kilku czynników, m.in. zakresu prac naprawczych, wykorzystanych części zamiennych i pilności naprawy. Aby uzyskać informację o kosztach naprawy regałów chłodniczych lub agregatów, należy się z nami skonsultować.

Naprawa agregatów chłodniczych i regałów – jak zgłosić nam awarię?

Aby zgłosić awarię agregatu chłodniczego lub regału, wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie www bądź skontaktować się z nami telefonicznie pod nr 691991306. W formularzu należy wskazać informacje o swojej firmie (nazwa przedsiębiorstwa, NIP i adres), osobę kontaktową i dane kontaktowe. Prosimy także o podanie nazwy sprzętu, który uległ awarii oraz opisanie uszkodzenia. Dzięki tym informacjom będziemy w stanie odpowiednio przygotować się do wykonania usługi. W razie pytań dotyczących naprawy regałów chłodniczych lub szaf zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405