Naprawa mieszałki do ciasta Warszawa

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się naprawą urządzeń gazowych, gastronomicznych lub mroźniczych? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Szukasz firmy zajmującej się naprawą pakowarek próżniowych w Warszawie? A może potrzebujesz pomocy serwisu naprawiającego ekspresy do kawy lub maszyny do lodów? Jesteśmy w stanie Ci pomóc! Nasza firma specjalizuje się w konserwacji, przeglądach, montażu i naprawie profesjonalnych urządzeń gastronomicznych, gazowych, mroźniczych i chłodniczych. Mamy duże doświadczenie i sporą wiedzę, gdyż na rynku HoReCa działamy już od 2006 roku. Posiadamy certyfikaty, które potwierdzają nasze umiejętności  i uprawnienia. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie i poświęcamy im odpowiednią ilość czasu. Naprawy wykonujemy głównie u klientów, jeśli jednak nie ma takiej możliwości, zabieramy uszkodzone sprzęty do naszego warsztatu, w którym wykonujemy kompleksowe serwisowanie. Pracujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego możesz zgłosić nam awarię swojego urządzenia o każdej porze. Na czas serwisowania oferujemy Ci sprzęt zastępczy. Na wszystkie naprawy otrzymasz od nas gwarancję.

Serwis i naprawa mieszałek do ciasta - Warszawa

Użytkowana przez Ciebie mieszałka do ciasta uległa awarii? Zgłoś się do naszego serwisu. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie głównej. Należy wpisać w nim swoje dane oraz numer telefonu i adres e-mail. W drugiej części formularzu konieczne jest uzupełnienie informacji o uszkodzonym sprzęcie. Zależy nam, abyś umieścił nazwę urządzenia, jego rok produkcji oraz ogólny opis sprzętu, który uległ awarii. Dodatkowo możesz zamieścić zdjęcia. Jeśli masz problem z wypełnieniem formularza lub chciałbyś uzyskać więcej informacji o naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Serwis 24h w Warszawie - pełna oferta

Jak już wyżej wspomnieliśmy, w naszym serwisie naprawisz mieszałki do ciasta, pakowarki próżniowe, ekspresy do kawy i maszynki do lodów. Jednak to nie koniec! Nasza oferta jest znacznie szersza. Serwisujemy także m.in. kuchnie gastronomiczne, szafy i lady chłodnicze, komory mroźnicze, patelnie uchylne, krajalnice, blendery, kruszarki, bonety, piece do pizzy, schładzarki szokowe, granitory i nadstawki. Oferujemy także usługi klimatyzacji i wentylacji. Zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych do urządzeń gastronomicznych, gazowych, chłodniczych i mroźniczych.

Zatem, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu, który naprawia mieszałki do ciasta w Warszawie bądź inne sprzęty z sektora HoReCa, wybierz Expres Serwis. Zapraszamy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405