Naprawa Zmywarek Silanos

Szybka praca w lokalu gastronomicznym to wymóg, aby dane miejsce było kojarzone pozytywnie. Obsługa wielu klientów jednocześnie, a także nieprzerwany przepływ czystych i brudnych naczyń to obszary, które trudno jest kontrolować bez odpowiedniego zaplecza. Dlatego warto zadbać, aby wszystkie sprzęty w kuchni – w tym wyparzarki, zmywarki odpowiedzialne za mycie i dezynfekcję wyposażenia – pozostawały w pełni sprawne.

Brak działającej zmywarki to spory problem dla lokalu. Ręczne mycie nie cechuje się bowiem taką samą szybkością oraz dokładnością, co proces zrealizowany przez wyspecjalizowaną maszynę. Z tych względów warto utrzymywać użytkowane sprzęty w możliwie najlepszym stanie. A kiedy pojawi się awaria – zachęcamy do skorzystania z naszych usług obejmujących naprawę zmywarek Silanos i innych marek.

Naprawa zmywarek Silanos – nasze doświadczenie w pracy z tą marką

Silanos to niezwykle ceniona marka w branży HoReCa, co obserwujemy również wśród naszych klientów. Obsługiwane przez nas osoby ufają temu włoskiemu producentowi, stawiając na jego sprzęty. Przez lata działalności przeprowadziliśmy ogrom napraw zmywarek Silanos wspierających personel w kuchniach hotelowych, restauracyjnych oraz cateringowych. Dzięki temu doskonale poznaliśmy urządzenia tej marki.

Marka Silanos tworzy w taki sposób swoje sprzęty, aby cechowały się niezawodnością, doskonałą jakością komponentów oraz najwyższą możliwą wydajnością. Jako fachowcy nie chcemy pogarszać żadnego z tych parametrów. Dlatego naprawiając zmywarki, również dbamy o świadczenie jakościowych usług i wykorzystywanie trwałych elementów zamiennych.

Kiedy warto wysłać do nas zgłoszenie? Naprawa zmywarek Silanos

Na co dzień stykamy się z różnymi problemami w obrębie zmywarek Silanos. Choć producent dba o to, aby sprzęty trafiające do klientów, charakteryzowały się najwyższą możliwą wytrzymałością, intensywna eksploatacja w lokalu gastronomicznym zawsze niesie za sobą ryzyko powstania awarii.

Klienci najczęściej zgłaszają się do nas z powodu uszkodzenia węży doprowadzających i odprowadzających wodę do urządzenia. Przyciski również sprawiają niekiedy problem za sprawą wielokrotnego ich naciskania w ciągu dnia – dlatego po jakimś czasie mogą wymagać wymiany. Czasami awarii w zmywarkach Silanos ulega także płyta sterowania, stanowiąca jeden z najważniejszych komponentów.

Bez względu na to, w którym komponencie tkwi problem – skutecznie go znajdziemy i wymienimy uszkodzoną część, tak aby personel znów mógł korzystać ze zmywarki w swojej pracy.

Profesjonalna naprawa zmywarek Silanos

Komponenty, które wykorzystujemy do wymiany, są solidne, trwałe oraz w pełni spełniają powierzone im zadania. Dbamy również o drobiazgowe zdiagnozowanie zaistniałego problemu, aby trafnie poznać przyczyny awarii. Dzięki temu możemy zaplanować kolejne etapy, przygotować narzędzia czy dobrać odpowiednie części.

Zgłoś się do nas, jeśli zmywarka Silanos w Twoim lokalu nie działa tak, jak powinna! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby przywrócić jej pełnię sprawności.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405