Oferujemy naprawę łuskarek do lodu w Warszawie i w okolicy, zgodnie z wysokimi standardami, nawet o nietypowych porach dnia. Nasz serwis działa 24/7, zatrudniamy profesjonalistów.

Prowadzenie restauracji, koktajl baru, klubu czy pubu, ale też firmy z branży przemysłu rybnego to wymagające zajęcia, które w każdym przypadku wymagają stosowania specjalistycznych urządzeń mroźniczych – między innymi łuskarek do lodu. Sprzęt ten produkuje niewielkie kawałki lodu  (co jest największą różnicą w kontekście kostkarek), zwane także łuskami. Urządzenia są stosowane głównie w przedsiębiorstwach wymienionych wyżej. To profesjonalne maszyny, które mogą jednak ulegać usterkom. Zapewniamy rzetelną naprawę łuskarki do lodu w Warszawie i okolicy.

Naprawa łuskarki do lodu w Warszawie

Łuskarka do lodu jest często używana w gastronomii do wykonywania koktajli alkoholowych oraz bezalkoholowych – w wielu przypadkach łuski sprawdzają się znacznie lepiej od kostek lodu. Omawiane urządzenia są też często stosowane w przemyśle rybnego, w celu zabezpieczania żywności na czas transportu czy magazynowania (na przykład przy przewozie i przechowywaniu ryb). To sprzęt specjalistyczny, produkowany ze sprawdzonych podzespołów, jednak nawet najlepsze łuskarki do lodu na rynku mogą ulegać różnego typu usterkom, chociażby przez regularną eksploatację. Nieraz kluczowe jest szybkie usunięcie problemu, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy – jesteśmy całodobowym serwisem, który zapewnia profesjonalną naprawę łuskarki do lodu w Warszawie i w okolicy. Obsługujemy zarówno modele chłodzone wodą, jak i powietrzem.

Naprawa łuskarki do lodu w Warszawie - dlaczego my?

Nasi pracownicy oferują całodobowe naprawy, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy. Dobrze wiemy, że czasem usterka powstaje nieproszona i niespodziewanie – zachęcamy do kontaktu – zawsze pomagamy tak szybko, jak to możliwe. Przez lata doświadczenia zdobyliśmy wiedzę na temat charakterystycznych problemów z łuskarkami wielu popularnych marek. Dzięki temu szybko diagnozujemy sprzęt klienta i w krótkim czasie dokonujemy naprawy. Używamy dobrych narzędzi i sprawdzonych części zamiennych renomowanych producentów. Dzięki temu można mieć pewność, że po serwisie łuskarka będzie działać przez długi czas. Oferujemy też pomoc w przypadku innych urządzeń gastronomicznych.

Jak zgłaszać usterkę? Naprawa łuskarki do lodu Warszawa

Najprostszym sposobem jest telefon do nas. Polecamy także wypełnić nasz formularz kontaktowy, w którym należy podać dane osoby kontaktowej, nazwę urządzenia i rok jego produkcji, a także opisać kłopot  – im dokładniejszy opis, tym szybciej odkryjemy problem i usuniemy go. Bardzo przydatne mogą się również okazać zdjęcia produktu. Nasz pracownik umówi się z klientem na spotkanie, a następnie wyśle serwis do punktu w którym znajduje się urządzenie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405