Naprawa Gort

Wiele osób, stając w obliczu awarii któregoś ze sprzętów wykorzystywanych w kuchni hotelowej, cateringowej lub restauracyjnej, nie do końca wie, co zrobić. Usterka takiego urządzenia wiąże się ze stresem, opóźnieniami oraz utrudnieniem pracy, a tego wszyscy pracownicy lokalu wolą uniknąć za wszelką cenę. Jednak gdy już się zdarzy – niewątpliwie potrzebny jest fachowiec.

Jako specjaliści reperujący sprzęty z branży HoReCa od 2006 roku specjalizujemy się w różnorodnych naprawach – GORT natomiast to jedna z marek, której urządzenia od czasu do czasu do nas trafiają. Jeśli i Ty korzystasz z wyposażenia tego producenta, możemy Ci pomóc!

Wysoka solidność wykonywanych napraw – GORT

GORT to kolejna marka pochodząca z naszego rodzimego kraju. Ten producent z siedzibą zlokalizowaną w Białymstoku to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują do swoich kuchni restauracyjnych, hotelowych czy cateringowych niestandardowych rozwiązań. Specjaliści z tej firmy bowiem nie ograniczają się do podstawowych wariantów urządzeń – w razie takiej potrzeby tworzą spersonalizowane sprzęty, które w pełni odpowiadają wymaganiom klientów.

Z jednej strony personalizacja konstrukcji urządzenia to doskonały sposób na spełnienie wszelkich potrzeb personelu kuchni. Z drugiej jednak – w przypadku jakiejkolwiek awarii – taki sprzęt może być problematyczny w naprawie przez zwykłego fachowca z branży AGD. Dzieje się tak ze względu na nietypową budowę czy charakter. Dlatego w przypadku zauważenia usterki w urządzeniu marki GORT warto zgłosić się do nas.

Specyfika urządzeń a stopień skomplikowania naprawy – GORT

Niekiedy urządzenia marki GORT bywają problematyczne w naprawie. Wszystko za sprawą możliwości personalizacji, którą producent daje klientom – z czego ci chętnie korzystają. W końcu taki sprzęt cechuje się o wiele większą przydatnością w obliczu specyficznych potrzeb personelu danego lokalu bądź sklepu.

Jako fachowcy specjalizujący się w naprawach urządzeń wykorzystywanych w kuchniach cateringowych, hotelowych i restauracyjnych bądź sklepach doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że elementy wyposażenia marki GORT mogą mieć specyficzny charakter. W związku z tym nieustannie poznajemy ich budowę oraz sposób działania, aby móc skutecznie je diagnozować, a następnie reperować. Dzięki temu klienci nie muszą się martwić tym, że sprzęt pozostaje niesprawny z powodu braku specjalisty, który dałby radę przywrócić urządzeniu pełnię sprawności.

Pełna gotowość do zrealizowania naprawy – GORT

Poza szeroką wiedzą na temat elementów wyposażenia gastronomicznego marki GORT oraz doświadczeniem zdobytym przez lata realizowania napraw tegoż sprzętu zapewniamy również nieustanną gotowość w kwestii przyjmowania zgłoszeń. Pozostajemy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić Ci nieprzerwane wsparcie serwisowe.

Co więcej, możesz liczyć na sprawną naprawę urządzenia marki GORT oraz gwarancję na wykonaną usługę i zastosowane komponenty zamienne. Zachęcamy do pozostawienia zgłoszenia za pośrednictwem formularza kontaktowego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405