Serwis Lozamet w Warszawie

Szukasz sprawdzonego serwisu specjalizującego się w naprawie urządzeń chłodniczych, mroźniczych, gastronomicznych lub gazowych marki Lozamet? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy doświadczonymi i wykwalifikowanymi fachowcami, którzy są w stanie naprawić niemal każdy sprzęt kuchenny tej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalny serwis Lozamet w Warszawie

Lozamet to producent sprzętu dla zakładów garmażeryjnych i gastronomicznych działający na rynku od 65 lat. W ofercie tej firmy można znaleźć m.in. zmywarki gastronomiczne, kotły przechylne i warzelne, bemary, grille, piekarniki wolnostojące, podgrzewacze płytowe i krajalnice do chleba. Urządzenia marki Lozamet są wykonywane z najwyższej jakości materiałów i cechują się świetną trwałością. Niestety, jak wszystkie inne sprzęty również i one od czasu do czasu ulegają awarii. Jeśli Twoje urządzenie firmy Lozamet wymaga naprawy, konserwacji lub przeglądu, skontaktuj się z naszym serwisem.

Od lat zajmujemy się regeneracją sprzętów gastronomicznych, chłodniczych i gazowych, dzięki czemu mamy ogromną wiedzę i doświadczenie. Swoje obowiązki wykonujemy z pasją, przez co osiągamy najlepsze efekty. Ponadto gwarantujemy szybki serwis i wyjątkowo atrakcyjne ceny. Wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani i przeszli kursy niezbędne do wykonywania usług. Naprawami zazwyczaj zajmujemy się na miejscu w domach lub przedsiębiorstwach klientów, jeśli jednak nie ma innej możliwości, przewozimy uszkodzony sprzęt do naszego profesjonalnego warsztatu. Sami odbieramy od zleceniodawców urządzenia, niezależnie o tego, jaka jest ich wielkość i waga. Na czas serwisowania oferujemy sprzęt zastępczy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje oczekiwania.

Serwis Lozamet, Warszawa – profesjonalne naprawy w atrakcyjnych cenach

Korzystasz ze sprzętu marki Lozamet? W ostatnim czasie jedno z Twoich urządzeń uległo awarii? Nie martw się, skontaktuj się z naszym serwisem! Działamy 24 godziny na dobę. Możesz powierzyć nam m.in.: grille, bemary, kostkarki, komory chłodnicze i mroźnicze, kotły, frytkownice, zmywarki, piece do pizzy, mieszałki do ciasta, schładzarki szokowe, maszyny do lodów i patelnie uchylne. Zajmujemy się także przeglądami, konserwacjami, naprawami i montażem nadstawek chłodniczych, granitorów, pakowarek próżniowych, kruszarek i wielu innych urządzeń. Oferujemy również usługi związane z klimatyzacją i wentylacją.

Od lat specjalizujemy się także w sprzedaży części zamiennych oraz różnorodnych urządzeń chłodniczych, gastronomicznych, gazowych i mroźniczych. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu – z chęcią doradzimy, odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405