Naprawa i serwis pieca do pizzy Warszawa

Pizza jest jednym z najpopularniejszych na świecie przysmaków włoskiej kuchni. Wypiekany placek z sosem pomidorowy, serem i dodatkami także w Polsce jest bardzo lubiany i często wybierany jako danie obiadowe lub jako przekąska podczas imprezy. Jak wszyscy dobrze wiedzą, do stworzenia dobrej pizzy potrzebne są nie tylko wysokiej jakości, świeże składniki, ale także odpowiedni, profesjonalny piec, dzięki któremu osiąga ona swoją ostateczną formę. Na rynku funkcjonuje wielu producentów pieców do pizzy, którzy dostarczają swoje profesjonalne rozwiązania do wielu lokali gastronomicznych w naszym kraju. Różnią się one między sobą funkcjami, możliwościami i trwałością. Mimo wielu swoich zalet wciąż są to intensywnie eksploatowane urządzenia, które mogą ulec różnego rodzaju awariom, co w przypadku restauracji, w której podaje się głównie pizzę, jest sytuacją patową. Istnieje jednak bardzo proste rozwiązanie problemu, a jest nim zgłoszenie się po pomoc do naszego serwisu. Wykonujemy profesjonalne naprawy pieców do pizzy różnych marek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naprawa i serwis pieca do pizzy w Warszawie

Zajmujemy się profesjonalną naprawą pieców do pizzy na terenie Warszawy i okolic. Jeżeli posiadasz lokal gastronomiczny, a w nim piec do pizzy, który uległ awarii, to skontaktuj się z nami – dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić go do pełnej sprawności. Wiemy, jak duże znaczenie w branży gastronomicznej ma sprawne wyposażenie znajdujące się na kuchni – w przypadku uszkodzenia pojedynczego urządzenia może dojść do sytuacji, w której trzeba będzie wstrzymać funkcjonowanie lokalu, co wiąże się ze stratami. Dlatego też nasi specjaliści dojeżdżają do klienta i w miarę możliwości dokonują napraw na miejscu. Jeśli jednak okaże się, że awaria wymaga większych działań, sprzęt jest transportowany do naszego serwisu, a na czas jego naprawy udostępniamy klientowi urządzenie zastępcze, dzięki czemu może on bardzo szybko przywrócić swoją restaurację do pełnego działania.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od długiego czasu. Przez cały okres naszego funkcjonowania zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi serwisowe urządzeń gastronomicznych i nie tylko na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy ogromne doświadczenie, które umożliwia nam wykonywanie nawet bardziej skomplikowanych napraw szybko i skutecznie. Dzięki naszej pomocy Twój sprzęt bardzo szybko będzie znów gotowy do działania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2024 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405