Naprawa lad chłodniczych Warszawa

Lady chłodnicze i sklepowe to produkty bardzo często stosowane w handlu oraz branży gastronomicznej, żeby wydłużyć czas przydatności oferowanej żywności. Nieprawidłowe działanie urządzenia i różnego rodzaju usterki mogą przyczynić się do szybszego psucia się jedzenia, dlatego warto jak najszybciej serwisować sprzęt. Oferujemy naprawę lad chłodniczych w Warszawie.

Naprawa lad chłodniczych Warszawa - profesjonalny serwis

Lady chłodnicze są zazwyczaj używane w cukierniach, lodziarniach, ale też sklepach spożywczych. Są ekspozycyjnymi witrynami, dzięki którym klient może zobaczyć produkt przed zakupem. Pełnią jednak ważniejszą rolę – zabezpieczają przechowywaną żywność przed zepsuciem, dlatego każda usterka powinna być szybko naprawiana. W przeciwnym wypadku urządzenie może przestać pracować. Zapewniamy naprawę lad chłodniczych w Warszawie. Pracujemy szybko i skutecznie. Dzięki temu jesteśmy doceniani za niezawodność, nawet w przypadku szczególnie skomplikowanych sytuacji i usterek.

Naprawa lad sklepowych Warszawa

Odbiorcami naszych usług są głównie lokale gastronomiczne, jednak obsługujemy również inne podmioty korzystające z charakterystycznych sprzętów, takich jak wspomniane lady chłodnicze. Współpracujemy więc również ze sklepami dystrybuującymi artykuły spożywcze. Usterka urządzeń do chłodzenia żywności zawsze jest problematycznym zjawiskiem, dlatego niezależnie od rodzaju Twojej działalności, zrobimy, co w naszej mocy, żeby jak najszybciej naprawić Twoje sprzęty.

Naprawa lad chłodniczych Warszawa - dlaczego my?

Działamy na rynku już od 2006 roku i cały czas się rozwijamy. Pracują dla nas wykwalifikowani eksperci, którzy od lat zajmują się naprawą sprzętu gastronomicznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko ocenić, co jest przyczyną usterki urządzenia i szybko dokonać naprawy lady sklepowej. Ponadto używamy nowoczesnych technik naprawczych i sprawdzonych narzędzi, a także części zamiennych wysokiej jakości. Nasza obsługa jest kompleksowa, a ponadto działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdym momencie możesz się z nami skontaktować i opisać swój problem. Zachęcamy także do korzystania z naszego formularza zgłoszeniowego. Można w nim napisać o przyczynie czy objawach nieprawidłowej pracy sprzętu, a także przesłać zdjęcia. Oferujemy konkurencyjne ceny i możliwie jak najszybszą realizację zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon: 022 / 424-50-09

Komórka: +48 691 991 306

E-mail: awaria@expresserwis.pl

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS - 0000264681
© 2022 Express Serwis
Kapitał zakładowy 50 000,00 zł
REGON 14069730 NIP 527-25-19-405